Dětský pokoj rumburk

Před několika měsíci mě kamarádka poprosila o pomoc při rekonstrukci dětského pokoje pro malou princeznu. Předtím jsem dětský pokoj nikdy nedělala, takže jsem si musela zvyknout na hodně růžové a spoustu hraček.

Dětský pokoj měl být vánočním dárkem, takže během jednoho měsíce muselo být vše hotovo. Sešly jsme se tedy a ukázaly si prostory, z kterých dětský pokoj vznikne. Musel se odstranit komín a opravit strop a vybourat příčka mezi pokoji.

Odsouhlasily jsme si, že nábytek bude z Ikea a zůstane psací stůl a postel, kterou sám tatínek holčičky vyrobil. Celkově prostor potřeboval nutně prosvětlit, jasnou volbou byla pudrově růžová výmalba, kterou jsme ozvláštnili, její výškou a dále světlý koberec. Poté už vznikl 3D projekt a mohlo se přejít k realizaci.

Z dvou malých místností jsme chtěly udělat vzdušný světlý prostor. U samotné realizace jsem již nebyla, na dálku jsme si pouze odsouhlasili, co v DP má být použito. Můžeme se také podívat jak probíhalo bourání a úžasná výmalba na jedné stěně. Tady musím strašně pochválit manžela kamarádky, který do toho vložil vše!

Teď už se, ale pojďme podívat na výsledek, kde ještě ovšem není holčička plně zabydlena.