Luxusní byt uprostřed Hradce

Určitě každý z nás má nějaké představy o bydlení, já si třeba svůj ideální byt/dům vysnívám každý den.

Díky mé kamarádce a jejímu ochotnému manželovi a zároveň majiteli firmy Rezidence733, který v Hradci plní sny těm, kteří touží po luxusním bydlení, jsem měla možnost se do jednoho takového podívat a na hodinu se stát jeho majitelkou.

Byt 3+kk na Ulrichově náměstí o velikosti 110 m čtverečných mě nejvíce okouzlil vzdušností a velkolepostí, jaká na mě dýchla už u hlavních dveří.

Vítejte na prohlídce života v luxusu!

Naproti vchodovým dveřím mě ihned zlákala ložnice s šatní skříni po celé délce jedné stěny. Po jejím otevření a zjištění, že je navíc celá osvětlená LED páskami, jsem ovšem zjistila, že to není vše, co ložnice ukrývá. Na vedlejší zdi byly další kouzelné dveře, které vedly do šatny, nebo snad trucovny?

Další dveře z hlavní chodby vedly do černé koupelny, která ve mně ihned probudila pocit něčeho nevšedního. Cítila jsem se v ní jako v úplně jiném světě.

Když jsem pokračovala chodbou dál konečně se mi otevřel velkolepý obývák, jídelna a kuchyň v jednom, kde se snoubilo hned několik designových stylů – industrial, minimalismus, moderna.

Jako první mě zaujala rohová kožená pohovka od hradecké firmy Polstrin, kde jsem měla tu možnost pár měsíců pracovat. Ta vůně kůže je prostě neodolatelná a pro tento byt nejlepší volbou.

Po pravé straně od obývací části stojí kuchyňská linka v bílém lesku, které ještě více na atmosféře dodávalo LED podsvícení.

Hned naproti lince stojí dřevěný stůl v industriálním stylu, který je obklopen plastovými průhlednými židlemi stylově ovšem spíše do nějakého něžného obydlí. Autor tohoto bytu se evidentně nebál kombinovat nezkombinovatelné!

Protože, jsem pár měsíců pracovala ve firmě, která dodává zahraniční osvětlení, tak právě v tomto bytě jsem se na něj zaměřila. Po rozsvícení světel jsem si jen potvrdila, že světlo v domě vytváří ve večerních hodinách tu silnou atmosféru, kterou prostě chcete zažít!

Rezidence733

Fotky: Luboš Nehyba